Organizuojami socialinių darbuotojų kvalifikacijos kėlimo kursai

2017-04-03

2017 m. balandžio 26–27 d. Vilniaus priklausomybės ligų centre (Gerosios Vilties g. 3) organizuojami socialinių darbuotojų kvalifikacijos kėlimo kursai pagal „Atvejo vadybos metodo taikymo dirbant su priklausomais ir žalingai psichoaktyvias medžiagas vartojančiais asmenimis“ mokymo programą.

Atvejo vadyba yra paslaugų teikimo metodas, kai socialinis darbuotojas, bendradarbiaudamas su kitais specialistais, įvertina kliento ir jo šeimos poreikius ir organizuoja, kontroliuoja, vertina teikiamų paslaugų paketą. „Kadangi priklausomybės liga paliečia daugelį sergančio žmogaus gyvenimo sričių, pradėjus sveikimo kelią reikalinga labai įvairi pagalba: medicininė, psichologinė, socialinė, teisinė ir t. t. Atvejo vadybininkas yra tas žmogus, kuris įsigilina į asmens problemas, įvertina, kokia pagalba jam reikalinga, ir koordinuoja jos teikimą bendradarbiaudamas su klientui reikalingais specialistais”, – socialinių darbuotojo, kaip atvejo vadybininko, svarbą aiškina organizuojamų mokymų lektorė Aistė Petuškaitė. “Tik kompleksiškai žiūrint į priklausomybę yra įmanomi pokyčiai, o atvejo vadybininkas stebi, kad tas paslaugų kompleksas būtų suteiktas, kad nebūtų apleista kuri nors klientui svarbi sritis“, – tikslina specialistė.

Rengiamus mokymus sudaro dvi dalys: teorinė (8 valandų trukmės) ir praktinė (8 valandų trukmės). Dalyviai susipažins su priklausomybės ligų kilmės ir gydymo specifika, atvejo vadybos taikymo principais dirbant su priklausomais nuo psichoaktyvių medžiagų asmenimis. Antroji diena skiriama praktinių žinių įgijimui: taikydami atvejo vadybos principus, dalyviai kurs pagalbos planą ir analizuos rezultatus. Dalyviai taip pat turės galimybę apsilankyti VPLC stacionaraus gydymo skyriuose ir susipažinti su ten dirbančių specialistų darbu. Kursus baigusiems dalyviams bus išduodami sertifikatai.  

Programos kodas – SD20160029.

Numatomas dalyvių skaičius – 20 žmonių. 

Renginio programa.

Išankstinė registracija iki balandžio 17 d. elektroniniu paštu registracija@vplc.lt

Mokymų kaina – 20 eurų.Respublikinis priklausomybės ligų centras
Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 190999616
Gerosios Vilties g. 3
LT-03147 Vilnius
Tel. (8 5) 213 7808
d. d. 7.00–18.00 val.
Faksas (8 5) 216 0019
rplc[eta]rplc.lt, www.rplc.lt, www.facebook.com/resplc
 

 

vplc.lt banners

vplc.lt banners

vplc.lt banners

vplc.lt banners

vplc.lt banners

vplc.lt banners

vplc.lt banners