Socialinis projektas

Salotų baras simbolišką prasmę turinčiu pavadinimu „Mano guru“ buvo įkurtas bendromis Vilniaus priklausomybės ligų centro, Vilniaus savivaldybės ir restoranų grupės „Viršupis“ pastangomis. Bare padavėjais, barmenais ir virėjais dirba reabilitacijos programą baigę ir psichoaktyviųjų medžiagų nebevartojantys asmenys. Darbo reabilitacijos dalyviai yra mokomi profesijos pagrindų, įgauna darbo patirties, o po pusės metų gavę pasiekimus patvirtinantį sertifikatą, gali sėkmingai tęsti karjerą kitose maitinimo įstaigose.

Įsikūręs vienoje gražiausių senamiesčio gatvių, „Mano guru“ gali pasigirti ne tik jaukia atmosfera bei paslaugiu aptarnavimu, bet ir sveiku valgiaraščiu – čia rasite įvairių salotų, sriubų, desertų, o vaikams bus pasiūlytas specialiai jiems sukurtas atskiras meniu. Baras yra puikus socialinės iniciatyvos ir verslo derinys, puoselėjantis vertybes. „Mano guru“ kviečia skaityti paskaitas ir rengti diskusijas socialinėmis temomis, skatina sveiką gyvenseną, laukia jaunų menininkų ir muzikos kūrėjų, norinčių pristatyti savo kūrybą, įgyvendina įvairius projektus. Restoranas yra unikalus ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje – Europos Komisijos organizuojamame verslininkystės konkurse „Mano guru“ buvo apdovanotas kategorijoje „Už atsakingą verslą“.

„Mano guru“ rasite Vilnius g. 22, Vilniuje. Baras darbo dienomis veikia nuo 7.00 iki 21.00, savaitgaliais nuo 9.00 iki 20.00. Staliukus galima rezervuoti skambindami tel. +370 (5) 212 0126. Daugiau informacijos „Mano guru“ tinklalapyje http://www.manoguru.lt/


GURU111

<<Atgal


Respublikinis priklausomybės ligų centras
Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 190999616
Gerosios Vilties g. 3
LT-03147 Vilnius
Tel. (8 5) 213 7808
d. d. 7.00–18.00 val.
Faksas (8 5) 216 0019
rplc[eta]rplc.lt, www.rplc.lt, www.facebook.com/resplc
 

 

vplc.lt banners

vplc.lt banners

vplc.lt banners

vplc.lt banners

vplc.lt banners

vplc.lt banners

vplc.lt banners