Alkoholinės abstinencijos gydymo skyrius

Kontaktinis asmuo (5) 216 0013, Ramunė Vaitkienė, skyriaus vedėja

Adresas Gerosios Vilties g. 3, Vilnius

Informacija 7.0019.00 (darbo dienomis)

Registracija (8 5) 213 7808

Ilgai vartojant alkoholį, žmogaus organizmas prie jo pripranta, todėl staiga nutraukus vartojimą, gali pasireikšti simptomai, kurių visuma vadinama abstinencijos sindromu. Šie simptomai yra individualūs ir gali pasireikšti labai skirtingai (nuo švelnių iki pavojingų gyvybei), todėl tam tikrais atvejais gydytojas gali rekomenduoti arba pacientas gali pats pasirinkti nutraukti alkoholio vartojimą vartodamas medikamentus.

Mūsų centre teikiamos abstinencijos sindromo gydymo medikamentais paslaugos, kurias rekomenduojama derinti su psichologo bei socialinio darbuotojo konsultacijomis. Paslaugos teikiamos:

  • pacientams, kurių alkoholinės abstinencijos būklė vidutinė ar sunki,
  • asmenims, turintiems ligos atkryčio simptomų,
  • asmenims, kuriems nustatoma priklausomybė nuo alkoholio ir raminamųjų ar migdomųjų vaistų, kai vyrauja priklausomybė nuo alkoholio.

Norint gydytis stacionare reikalinga registracija ir siuntimas iš VPLC ambulatorinio skyriaus. Esant lėtinėms ligoms, reikalingas ir išrašas iš paciento gydymo įstaigos apie dabartinę būklę bei skiriamą gydymą. Gydymas trunka iki 14 dienų, esant indikacijoms, gali būti gydoma ilgiau. Detalesnė informacija apie gydymą Alkoholinės abstinencijos skyriuje – nurodytu registratūros telefonu, nurodytomis darbo valandomis. Visas Vilniaus priklausomybės ligų centro teikiamas paslaugas ir jų kainas rasite čia. 

 

<<Atgal

 


Respublikinis priklausomybės ligų centras
Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 190999616
Gerosios Vilties g. 3
LT-03147 Vilnius
Tel. (8 5) 213 7808
d. d. 7.00–18.00 val.
Faksas (8 5) 216 0019
rplc[eta]rplc.lt, www.rplc.lt, www.facebook.com/resplc
 

 

vplc.lt banners

vplc.lt banners

vplc.lt banners

vplc.lt banners

vplc.lt banners

vplc.lt banners

vplc.lt banners